ElektronikaII

Rezultati prvog kontrolnog 24.10.2017 za odeljenje 3E1

  1. Sedlarevic      4
  2. Ljubisic          3

Ostale ocene su negativne....

Rezultati prvog kontrolnog 25.10.2017 za odeljenje 3E2

  1. Belic Stevan            3+
  2. Lazic David             3
  3. Simic Miroslav         2-
  4. Crnojakic Milos        1          PL
  5. Mirkovic Stefan       3+
  6. Bojanic Nikola         4-
  7. Milinkovic Djordje       1
  8. Eric Mihajlo               1
  9. Markicevic Vladimir     ?! !? kada hoces da poturis list sa odgovorom, bar koristi istu grafitnu olovku
  10. Marinkovic Aleksandar   1
  11. Nikolic Radoje              1
  12. Gajic Ognjen               1       PL
  13. Milosevic Dunja            2-
  14. Vukomanovic Anja       2-
  15. Cosic Dajana               4
  16. Zablacanski Miodrag      3
  17. Jelicic Jovan                1
  18. Djercan Srdjan             1
  19. Stanisavljevic Veljko      3
  20. Kabasaj Nemanja           1
  21. Vladisavljevic Srdjan        4-
  22. Pacirski Dusan                2
  23. Ostojic Milan                 1
  24. Vasic Nenad                 1
  25. Pavic Aleksandar            1
  26. Holjevac Nikola               5
  27. Cetkovic Marko              2-
  28. Milosavljevic Bogdan        2--     dodatno odgovara za 2
  29. Vrdpoljak Stefan            2--      dodatno odgovara za 2
  30. Cisgatka Sasa                2--      dodatno odgovara za 2

Ucenici Koji imaju oznaku PL moraju se vise potruditi za pozitivnu ocenu jer su predali prazan list...

prof. Dj.Krsmanovic

Rezultati drugog kontrolnog za odeljenje 3E2

  1. Holjevac Nikola    5-
  2. Cisgatka      1
  3. Djercan Srdjan    1
  4. Ostojic Milan     2
  5. Vrdoljak Stefan       1
  6. Vladisavljevic Srdjan    2
  7. Cosic Dajana           3
  8. Milosevic Dunja    2-
  9. Jelicic Jovan    1
  10. Crnojakic Milos     2-
  11. Pavic Aleksandar   1
  12. Marinkovic Aleksandar    1
  13. Simic Miroslav     3+
  14. Bojkic Nikola    4-
  15. VAsic Nenad       2-
  16. Stanisavljevic Veljko   3
  17. Vukomanovic Anja    3
  18. Zablacanski Miodrag   2
  19. Kabasaj Nemanja   2-
  20. Eric Mihajlo     1
  21. Markicevic Vladimir   2
  22. Lazic David    3
  23. Cetkovic Marko    3
  24. Milosavljevic Bogdan   2
  25. Milinkovic Djordje    1
  26. Pacirski Dusan   3
  27. Gajic Ognjen   2-
  28. Nikolic Radoje   2-
  29. Belic Stevan    4-
  30. Mirkovic Stefan     3

Rezultat drugog kontrolnog za odeljenje  3E1

  1. Blagojevic Bogdan     4
  2. Turudic Dejan      2-
  3. Vucenovic Ivan    1
  4. Sedlarevic Stefan   3-
  5. Belincevic Milutin    1
  6. Ratic Mihajlo      2-
  7. Buzdum Nikola    1
  8. Acimovic Nenad    4-
  9. Viner Marko     1
  10. Radosavljevic Milos    1
  11. Mitrovic Mladen     1
  12. Acimovic Aleksandar    1
  13. Bosancic Veljko    1
  14. Pavlovic Jovan    1
  15. Milovanovic Milos   2-
  16. Velokic Aleksa         1
  17. Veselinovic Nikola    2-
  18. Simic Mladen    2-
  19. Ilic Borislav     1
  20. Ljubisic Nikola    5-
  21. Milovanovic Vladimir   2-
  22. Vitasovic Filip     3-
  23. Djuric Ivan    3-
  24. Lajic Branko    2
  25. Mirkovic Bojan    2-
  26. Cajka Nikola    3
  27. Jurca Sladjan    1
  28. Njezic Ognjen     1
  29. Budecevic Nenad   1