Matematika

Zadaci za pripremu maturskog ispita iz matematike

Rezultati drugog kontrolnog zadatka-odeljenje 4e1:

  1. Stanojević Marko 5
  2. Dobraš Miloš 2
  3. Damnjanović Veljko 3
  4. Radoičić Nemanja 5
  5. Tutić Nemanja 1
  6. Maričić Ranko 5
  7. Ivanišević Dragorad 3
  8. Nedeljković Čedomir 5
  9. Krunić Nikola 5
  10. Radić Jovan 1
  11. Milić Đorđe 3
  12. Brđanin Boris 2
  13. Zarić Živan 3
  14. Jović Marko 3
  15. Kitić Saša 5
  16. Tajbl Nemanja 5
  17. Marić Boško 1
  18. Volarić Davor 2
  19. Zelenjak Dejan 4
  20. Vesković Dejan 5
  21. Mišanović Aleksandar 1
  22. Stefan Ujić 4

 

Резултати другог контролног задатка -одељење 1е1:

  1. Јуришић Владимир 2--
  2. Матић Немања 1
  3. Ђенадић Марко 2
  4. Антонић Станислава 1
  5. Папић Вук 2
  6. Гајић Мирослав 1
  7. Дракулић Лука 1
  8. Живановић Немања 2
  9. Радовановић Алекса 2
  10. Сикавица Лука 4
  11. Катић Дејан 3
  12. Јовановић Сара 1
  13. Трудић Бојан 1
  14. Којић Алекса 2
  15. Корчок Влада 1
  16. Миросављевић Николај 2
  17. Мишура Момир 2
  18. Куцаловић Небојша 4+
  19. Сретеновић Милош 1
  20. Станковић Стеван 4+
  21. Николић Ђорђе 2
  22. Аџић Огњен 5
  23. Бабић Јован 2
  24. Влајнић Александар 4
  25. Шпановић Маја 4
  26. Мачкић Милан 2-
  27. Мирковић Ненад 3+
  28. Абрамовић Дејан 3+
  29. Фергер Стефан 3+
  30. Симјановски Данило 5
  31. Дробац Милан 2
  32. Савић Јована 5
  33. Марковић Михаило 4
  34. Шатара Дејан 3

Резултати поправног контролног задатка - одељење 1е1:

  1. Живановић Немања 2
  2. Гајић Мирослав 2
  3. Мачкић Милан 2
  4. Којић Алекса 2
  5. Бабић Јован 1
  6. Трудић Бојан 2
  7. Јуришић Владимир 2
  8. Дробац Милан 2
  9. Сретеновић Милош 1
  10. Николић Ђорђе 2
  11. Дракулић Лука 2

Резултати другог контролног задатка - одељење 2е1

  1. Мауна Мирко 1
  2. Будимчић Војин 1
  3. Вулетић Владимир 3-
  4. Вукотић Радомир 2
  5. Ђокић Томислав 1
  6. Клинцов Вељко 1
  7. Жабић Мирко 1
  8. Рашковић Радован 3
  9. Гајић Михајло 1
  10. Радановић Никола 1
  11. Жабић Ђорђе 1
  12. Вуга Небојша 4
  13. Заблаћански Алекса 1
  14. Андрић Никола 1
  15. Лукић Матеја 1
  16. Бабић Здравко 1
  17. Рашевић Милош 3
  18. Павловић Милан 1
  19. Марковић Марко 1
  20. Вукмановић Немања 1
  21. Ердељан Александар 5
  22. Јеросимовић Милић 1
  23. Петаковић Милан 3
  24. Андоновић Михајло 4
  25. Стојановић Никола 1
  26. Пјаца Немања 4
  27. Ћелап Бранислав 2
  28. Тодоровић Немања 3
  29. Давогић Бојан 1

 

 

 

 

Резултати првог писменог задатка -одељење 2е1:

  1. Андоновић Михајло 3
  2. Андрић Никола 2
  3. Бабић Здравко -
  4. Будимчић Војин 2-
  5. Вуга Небојша 4
  6. Вукмановић Немања 2
  7. Вулетић Владимир 3
  8. Вукотић Радомир -
  9. Гајић Михајло 2
  10. Давогић Бојан 2
  11. Ђокић Томислав 1
  12. Ердењан Александар 3
  13. Жабић Ђорђе 1
  14. Жабић Мирко 2
  15. Заблаћански Александар 2
  16. Клинцов Вељко 3
  17. Лукић Матеја 2--
  18. Мауна Мирко 2
  19. Марковић Марко 2-
  20. Матаруга Никола 2
  21. Милић Јеросимовић 3
  22. Павловић Милан 1
  23. Петаковић Милан 3
  24. Радановић Никола 3
  25. Рашевић Милош 2--
  26. Рашковић Радован 3
  27. Стојановић Никола 1
  28. Ћелап Бранислав 1
  29. Теодоровић Немања 4
  30. Пјаца Немања 3

Резултати првог писменог задатка -одељење 1е1:

  1. Симјановски Данило 3 (претпостављам да је Лука Сикавица!!!)
  2. Симјановски Данило 5
  3. Јовановић Сара 3
  4. Влајнић Александар 3+
  5. Миросављевић Николај 3-
  6. Којић Алекса 1
  7. Ђенадић Марко 5
  8. Антонић Станислава 2
  9. Дракулић Лука 1
  10. Гајић Мирослав 1
  11. Катић Дејан 4
  12. Живановић Немања 1
  13. Радовановић Алекса 3
  14. Трудић Бојан 1
  15. Матић Немања 2
  16. Топић Вук 2+
  17. Мишура Момир 4
  18. Јуришић Владимир 1
  19. Марковић Ненад 3+
  20. Николић Ђорђе 1
  21. Савић Јована 5
  22. Сретеновић Милош 1
  23. Марковић Михаило 5
  24. Мачкић Милан 1
  25. Куцаловић Небојша 3
  26. Аџић Огњен 3
  27. Шпановић Маја 3
  28. Дробац Милан 1
  29. Фергер Стефан 4
  30. Корчок Влада 4
  31. Абрамовић Дејан 2
  32. Шатара Дејан 3
  33. Бабић Јован 1
  34. Стеван Станковић 4+

 

 

 

 

Rezultati kontrolnog zadatka-trigonometrija, odeljenje 1e1:

  1. Papić Vuk 1
  2. Sikavica Luka 3
  3. Drakulić Luka 1
  4. Vlajnić Aleksandar 2--
  5. Katić Dejan 2--
  6. Matić Nemanja 1
  7. Živanović Nemanja 1
  8. Đenadić Marko 3
  9. Radovanović Aleksa 1
  10. Gajić Miroslav 1
  11. Kojić Aleksa 2--
  12. Jurišić Vladimir 2
  13. Trudić Bojan 2
  14. Antonić Stanislava 1
  15. Jovanović Sara 1
  16. Mišura Momir 1
  17. Mirosavljević Nikolaj 2
  18. Savić Jovana 2
  19. Simjanovski Danilo 5-
  20. Kućalović Nebojša 3
  21. Adžić Ognjen 2--
  22. Španović Maja 3
  23. Ferger Stefan 2
  24. Stanković Stevan 1
  25. KOrčok Vlada 1
  26. Marković Mihailo 1
  27. Šatara Dejan 1
  28. Nikolić Đorđe 1
  29. Bez imena 1
  30. Babić Jovan 1
  31. Abramović Dejan 1
  32. Mirković Dejan 1
  33. Drobac Milan 1
  34. Sretenović Miloš 1

Rezultati kontrolnog zadatka-kompleksni brojevi, odeljenje 2e1:

Vukomanović N.  3

Todorović N.  5

Rašević M.  2

Pjaca N. 5-

Petaković M. 3

Andrić N. 2--

Erdeljan A. 3

Radanović N. 3

Lukić M. 2--

Đokić T. 3-

Rašković R. 5

Davogić B. 3

IAndonović M. 4

Vuletić V.  4

Ćelap B. 2+

Jerosimović M. 4

Vukotić R. 1

Marković M. 1

Stojanović N. 1

Mauna M. 1

Klincov V. 1

Budimčić V. 1

Zablaćanski A. 1

Mataruga N. 1

Žabić M. 1

Žabić Đ. 1

Pavlović M. 1

Profesor, Jelena Ninković

 

 

 

 

prva

trigonometrija pravouglog trougla

funkcije

proporcije

test proporcije varijanta 1

test proporcije varijanta 2

vektori

rastavljanje polinoma

skracivanje razlomaka

deljenje polinoma

diskusija resenja lj

jednacine sa apsolutnim vrednostima

sistemi linearnih jednacina

 

drugi razred

diskusija resenja linearne jednacine

stepenovanje i korenovanje

kompleksan broj 1

kompleksan broj 2

kompleksan broj 3

test sistemi kvadratnih jednacina

eksponencijalne jednacine

Logaritmi

logaritamske nejednacine

pravila logaritmovanja

 

treći razred

vektori

vektori (3. razred)

svodjenje na prvi kvadrant

adicione formule

planimetrija

trigonometrijske jednačine

trigonometrijske jednačine 2

primena trigonometrije

tr. j-ne, adicione i druge formule

trigonometrijski izrazi

rešenja nekih trigonometrijskih jednačina

prizma, piramida i zarubljena piramida

obrtna tela

 

četrvrti razred

tangenta kruga

математичка индукција

progresije

trigonometrijski oblik kompleksnog broja

tok i grafik funkcije

kombinatorika

binomna formula

integral (pismeni zadatak)

 

 

Zbirka zadataka 2012 FTN