Matematika

Zadaci za pripremu maturskog ispita iz matematike

Rezultati kontrolnog zadatka-1e1:

  1. Drobac M. 1
  2. Ferger S. 4
  3. Abramovic D. 3
  4. Nikolić Đ. 3
  5. Mirković N. 1
  6. Kucalović N. 2
  7. Jurišić V. 2
  8. Matić N. D 1
  9. Savić J. 3
  10. Sretenivić M. 2--
  11. Adžić O. 5
  12. Marković M. 1
  13. Španović M. 3-
  14. Živanović N. 3
  15. Stanković S. 5
  16. Đenadić M. 4
  17. Šatara D. 5
  18. Trudić B. 1
  19. Katić D. 5
  20. Kojić A.1
  21. Gajić M. 1
  22. Drakzlić L. 2
  23. Mačkić M 2
  24. Antonić S 2-
  25. Vlajnić A 5
  26. Korčok V 1
  27. Radovanović A. 3
  28. Papić V 3
  29. Jovanović S. 1
  30. Babić J 1
  31. Sikavica L 5

Резултати трећег писменог задатка 1е1:

  1. Мачкић Милан 1
  2. КАтић Дејан 5
  3. Миросављевић Николај 3
  4. Савић Јована 4
  5. Јуришић Владимир 2
  6. Влајнић Александар 1
  7. Корчок Влада 2
  8. Мишура Момир 2
  9. Безимени 2
  10. Трудић Бојан 2
  11. Гајић Мирослав 1
  12. Сикавица Лука 5-
  13. Ђенадић Марко 4
  14. Дракулић Лука 2
  15. Живановић Немања 2
  16. Којић Алекса 1
  17. Јовановић Сара 1
  18. Матић Немања 2
  19. Абрамовић Дејан 1
  20. Фергер Стефан 4
  21. Шатара Дејан 2
  22. Шпановић Маја 4
  23. Бабић Јован 2
  24. Антонић Станислава 2
  25. Аџић Огњен 5-
  26. Мирковић Ненад 3
  27. Симјановски Данило 4
  28. Дробац Милан 1
  29. Марковић Михајло 5
  30. Николић Ђорђе 1
  31. Сретеновић Милош 1
  32. Станковић Стеван 4
  33. Куцаловић Небојша 5

Резултати контролног задатка 1е1  (22.2.2018):

  1. Фергер Стефан 3
  2. Корчок Влада 2+
  3. Куцаловић Небојша 3
  4. Влајнић Александар 2
  5. Радовановић Алекса 2
  6. Јуришић Владимир 3
  7. Којић Алекса 2
  8. Симјановски Данило 4
  9. Шатара Дејан 2
  10. Мирковић Ненад 2
  11. Шпановић Маја 3
  12. Абрамовић Дејан 2
  13. Станковић Стеван 2
  14. Миросављевић Николај 2
  15. Трудић Бојан 3
  16. Гајић Мирослав 2+
  17. Савић Јована 3
  18. Ђенадић Марко 3
  19. Аџић Огњен 2
  20. Марковић Михајло 3
  21. Јовановић Сара 1
  22. Мачкић Милан 1
  23. Катић Дејан 1
  24. Мишура Момир 1
  25. Папић Вук 1
  26. Дракулић Лука 1
  27. Антонић Станислава 1
  28. Сикавица Лука 1
  29. Сретеновић Милош 1
  30. Бабић Јован 1
  31. Живановић Нњмања 1
  32. Матић Немања 1

Reziltati kontrolnog zadatka 2e1  (22.2.2018.):

  1. Mauna Mirko 1
  2. Pjaca Nemanja 4
  3. Stojanović Nikola 1
  4. Žabić Đorđe 3
  5. Lukić Mateja 2
  6. Andrić Nikola 1
  7. Vuga Nebojša 5
  8. Zablaćanski Aleksa 3
  9. Klincov Veljko 5
  10. Rašević Miloš 4-
  11. Erdeljan Aleksandar 4
  12. Budimčić Vojin 2
  13. Babić Zdravko 2
  14. Pavlović Milan 1
  15. Rašković Radovan 5-
  16. Žabić Mirko 1
  17. Vukotić Radomir 3
  18. Davogić  Bojan 2
  19. Radanović Nikola 4
  20. Vuletić Vladimir 3
  21. Vukmanović Nemanja 1
  22. Ćelap Branislav 3
  23. Todorović Nemanja 5
  24. Gajić Mihajlo 1
  25. Andonović Mihajlo 5
  26. Jerosimović Milić 2
  27. Petaković Milan 4

Резултати другог писменог задатка 2е1:

  1. Тодоровић 5
  2. Андоновића 5
  3. Рашковић 5
  4. Клинцов 5
  5. Вуга 5
  6. Јеросомовић 4
  7. Ердељан 4
  8. Петаковић 3
  9. Вулетић 3
  10. Пјаца 3
  11. Давогић 3
  12. Гајић 3
  13. Жабић Ђ 3
  14. Жабић М 3
  15. Радановић 3
  16. Бабић 2--(обавезно да донесе вежбанку!)
  17. Будимчић 2
  18. Ђокић 2
  19. Мауна 2--
  20. Ћелап 1
  21. Лукић 1
  22. Стојановић 1
  23. Павловић 1
  24. Матаруга 1
  25. Рашевић 1
  26. Вукмановић 1
  27. Заблаћански 1
  28. Вукотић 1 (Обавезно да донесе вежбанку!)
  29. Марковић -
  30. Андрић -

Ученици који су добили слабу оцену (1 ) и који нису рдили писмени, у четвртак раде контролни.

Резултати другог писменог задатка 1е1:

  1. Мачкић Милан 1
  2. Дракулић Лука 1
  3. Бабић Јован 1
  4. Сретеновић Милош 1
  5. Јовановић Сара 2-
  6. Миросављевић Никола 2+
  7. Живановић Немања 2
  8. Шатара Дејан 2
  9. Којић Алекса 2
  10. Абрамовић Дејан 2
  11. Матић Немања 2
  12. Мирковић Ненад 2
  13. Николић Ђорђе 2-
  14. Антонић Станислава 2
  15. Дробац Милан 2-
  16. Мишура Момир 3
  17. Катић Дејан 3
  18. Гајић Мирослав 3
  19. Јуришић Владимир 3
  20. Папић Вук 3
  21. Шпановић Маја 3
  22. Станковић Стеван 3
  23. Јована Савић 3
  24. Корчок Влада 3
  25. Фергер Стефан 3
  26. Влајнић Александар 4
  27. Радовановић Алекса 4
  28. Трудић Бојан 4
  29. Куцаловић Небојша 4
  30. Марковић Михајло 4
  31. Аџић Огњен 4
  32. Ђенадић Марко 5
  33. Сикавића Лука 5
  34. Симјановски Данило 5

Резултати другог писменог задатка 4е1:

  1. Радић 1
  2. Тутић 1
  3. Брђанин 1
  4. Мишановић 1
  5. Воларић 1
  6. Перге 1
  7. Величковић 1
  8. Добраш 2
  9. Иванишевић 2
  10. Дамњановић 2
  11. Ујић 2--
  12. Марић 2
  13. Јовић 2
  14. Теодоровић 3
  15. Милић 3
  16. Зарић 3
  17. Тајбл 3
  18. Весковић 4
  19. Станојевић 5
  20. Крунић 5
  21. Радоичић 5
  22. Маричић 5
  23. Недељковић 5
  24. Зелењак 5
  25. Китић 5

Popravni kontrolni 2e1:

Marković 2

Mauna 2

Babić 2

Đokić 2

Radanović 2

Davogić 1

Gajić 2

Budimčić 2

Žabić Đ 2

Žabić M 2

Stojanović 2

Lukić 2

Zablaćanski 3

Jerosimović 3

Klincov 3

Rezultati drugog kontrolnog zadatka-odeljenje 4e1:

  1. Stanojević Marko 5
  2. Dobraš Miloš 2
  3. Damnjanović Veljko 3
  4. Radoičić Nemanja 5
  5. Tutić Nemanja 1
  6. Maričić Ranko 5
  7. Ivanišević Dragorad 3
  8. Nedeljković Čedomir 5
  9. Krunić Nikola 5
  10. Radić Jovan 1
  11. Milić Đorđe 3
  12. Brđanin Boris 2
  13. Zarić Živan 3
  14. Jović Marko 3
  15. Kitić Saša 5
  16. Tajbl Nemanja 5
  17. Marić Boško 1
  18. Volarić Davor 2
  19. Zelenjak Dejan 4
  20. Vesković Dejan 5
  21. Mišanović Aleksandar 1
  22. Stefan Ujić 4

 

Резултати другог контролног задатка -одељење 1е1:

  1. Јуришић Владимир 2--
  2. Матић Немања 1
  3. Ђенадић Марко 2
  4. Антонић Станислава 1
  5. Папић Вук 2
  6. Гајић Мирослав 1
  7. Дракулић Лука 1
  8. Живановић Немања 2
  9. Радовановић Алекса 2
  10. Сикавица Лука 4
  11. Катић Дејан 3
  12. Јовановић Сара 1
  13. Трудић Бојан 1
  14. Којић Алекса 2
  15. Корчок Влада 1
  16. Миросављевић Николај 2
  17. Мишура Момир 2
  18. Куцаловић Небојша 4+
  19. Сретеновић Милош 1
  20. Станковић Стеван 4+
  21. Николић Ђорђе 2
  22. Аџић Огњен 5
  23. Бабић Јован 2
  24. Влајнић Александар 4
  25. Шпановић Маја 4
  26. Мачкић Милан 2-
  27. Мирковић Ненад 3+
  28. Абрамовић Дејан 3+
  29. Фергер Стефан 3+
  30. Симјановски Данило 5
  31. Дробац Милан 2
  32. Савић Јована 5
  33. Марковић Михаило 4
  34. Шатара Дејан 3

Резултати поправног контролног задатка - одељење 1е1:

  1. Живановић Немања 2
  2. Гајић Мирослав 2
  3. Мачкић Милан 2
  4. Којић Алекса 2
  5. Бабић Јован 1
  6. Трудић Бојан 2
  7. Јуришић Владимир 2
  8. Дробац Милан 2
  9. Сретеновић Милош 1
  10. Николић Ђорђе 2
  11. Дракулић Лука 2

Резултати другог контролног задатка - одељење 2е1

  1. Мауна Мирко 1
  2. Будимчић Војин 1
  3. Вулетић Владимир 3-
  4. Вукотић Радомир 2
  5. Ђокић Томислав 1
  6. Клинцов Вељко 1
  7. Жабић Мирко 1
  8. Рашковић Радован 3
  9. Гајић Михајло 1
  10. Радановић Никола 1
  11. Жабић Ђорђе 1
  12. Вуга Небојша 4
  13. Заблаћански Алекса 1
  14. Андрић Никола 1
  15. Лукић Матеја 1
  16. Бабић Здравко 1
  17. Рашевић Милош 3
  18. Павловић Милан 1
  19. Марковић Марко 1
  20. Вукмановић Немања 1
  21. Ердељан Александар 5
  22. Јеросимовић Милић 1
  23. Петаковић Милан 3
  24. Андоновић Михајло 4
  25. Стојановић Никола 1
  26. Пјаца Немања 4
  27. Ћелап Бранислав 2
  28. Тодоровић Немања 3
  29. Давогић Бојан 1

 

 

 

 

Резултати првог писменог задатка -одељење 2е1:

  1. Андоновић Михајло 3
  2. Андрић Никола 2
  3. Бабић Здравко -
  4. Будимчић Војин 2-
  5. Вуга Небојша 4
  6. Вукмановић Немања 2
  7. Вулетић Владимир 3
  8. Вукотић Радомир -
  9. Гајић Михајло 2
  10. Давогић Бојан 2
  11. Ђокић Томислав 1
  12. Ердењан Александар 3
  13. Жабић Ђорђе 1
  14. Жабић Мирко 2
  15. Заблаћански Александар 2
  16. Клинцов Вељко 3
  17. Лукић Матеја 2--
  18. Мауна Мирко 2
  19. Марковић Марко 2-
  20. Матаруга Никола 2
  21. Милић Јеросимовић 3
  22. Павловић Милан 1
  23. Петаковић Милан 3
  24. Радановић Никола 3
  25. Рашевић Милош 2--
  26. Рашковић Радован 3
  27. Стојановић Никола 1
  28. Ћелап Бранислав 1
  29. Теодоровић Немања 4
  30. Пјаца Немања 3

Резултати првог писменог задатка -одељење 1е1:

  1. Симјановски Данило 3 (претпостављам да је Лука Сикавица!!!)
  2. Симјановски Данило 5
  3. Јовановић Сара 3
  4. Влајнић Александар 3+
  5. Миросављевић Николај 3-
  6. Којић Алекса 1
  7. Ђенадић Марко 5
  8. Антонић Станислава 2
  9. Дракулић Лука 1
  10. Гајић Мирослав 1
  11. Катић Дејан 4
  12. Живановић Немања 1
  13. Радовановић Алекса 3
  14. Трудић Бојан 1
  15. Матић Немања 2
  16. Топић Вук 2+
  17. Мишура Момир 4
  18. Јуришић Владимир 1
  19. Марковић Ненад 3+
  20. Николић Ђорђе 1
  21. Савић Јована 5
  22. Сретеновић Милош 1
  23. Марковић Михаило 5
  24. Мачкић Милан 1
  25. Куцаловић Небојша 3
  26. Аџић Огњен 3
  27. Шпановић Маја 3
  28. Дробац Милан 1
  29. Фергер Стефан 4
  30. Корчок Влада 4
  31. Абрамовић Дејан 2
  32. Шатара Дејан 3
  33. Бабић Јован 1
  34. Стеван Станковић 4+

 

 

 

 

Rezultati kontrolnog zadatka-trigonometrija, odeljenje 1e1:

  1. Papić Vuk 1
  2. Sikavica Luka 3
  3. Drakulić Luka 1
  4. Vlajnić Aleksandar 2--
  5. Katić Dejan 2--
  6. Matić Nemanja 1
  7. Živanović Nemanja 1
  8. Đenadić Marko 3
  9. Radovanović Aleksa 1
  10. Gajić Miroslav 1
  11. Kojić Aleksa 2--
  12. Jurišić Vladimir 2
  13. Trudić Bojan 2
  14. Antonić Stanislava 1
  15. Jovanović Sara 1
  16. Mišura Momir 1
  17. Mirosavljević Nikolaj 2
  18. Savić Jovana 2
  19. Simjanovski Danilo 5-
  20. Kućalović Nebojša 3
  21. Adžić Ognjen 2--
  22. Španović Maja 3
  23. Ferger Stefan 2
  24. Stanković Stevan 1
  25. KOrčok Vlada 1
  26. Marković Mihailo 1
  27. Šatara Dejan 1
  28. Nikolić Đorđe 1
  29. Bez imena 1
  30. Babić Jovan 1
  31. Abramović Dejan 1
  32. Mirković Dejan 1
  33. Drobac Milan 1
  34. Sretenović Miloš 1

Rezultati kontrolnog zadatka-kompleksni brojevi, odeljenje 2e1:

Vukomanović N.  3

Todorović N.  5

Rašević M.  2

Pjaca N. 5-

Petaković M. 3

Andrić N. 2--

Erdeljan A. 3

Radanović N. 3

Lukić M. 2--

Đokić T. 3-

Rašković R. 5

Davogić B. 3

IAndonović M. 4

Vuletić V.  4

Ćelap B. 2+

Jerosimović M. 4

Vukotić R. 1

Marković M. 1

Stojanović N. 1

Mauna M. 1

Klincov V. 1

Budimčić V. 1

Zablaćanski A. 1

Mataruga N. 1

Žabić M. 1

Žabić Đ. 1

Pavlović M. 1

Profesor, Jelena Ninković

 

 

 

 

prva

trigonometrija pravouglog trougla

funkcije

proporcije

test proporcije varijanta 1

test proporcije varijanta 2

vektori

rastavljanje polinoma

skracivanje razlomaka

deljenje polinoma

diskusija resenja lj

jednacine sa apsolutnim vrednostima

sistemi linearnih jednacina

 

drugi razred

diskusija resenja linearne jednacine

stepenovanje i korenovanje

kompleksan broj 1

kompleksan broj 2

kompleksan broj 3

test sistemi kvadratnih jednacina

eksponencijalne jednacine

Logaritmi

logaritamske nejednacine

pravila logaritmovanja

 

treći razred

vektori

vektori (3. razred)

svodjenje na prvi kvadrant

adicione formule

planimetrija

trigonometrijske jednačine

trigonometrijske jednačine 2

primena trigonometrije

tr. j-ne, adicione i druge formule

trigonometrijski izrazi

rešenja nekih trigonometrijskih jednačina

prizma, piramida i zarubljena piramida

obrtna tela

 

četrvrti razred

tangenta kruga

математичка индукција

progresije

trigonometrijski oblik kompleksnog broja

tok i grafik funkcije

kombinatorika

binomna formula

integral (pismeni zadatak)

 

 

Zbirka zadataka 2012 FTN