Srednja tehnička škola - Nikola Tesla - Digitalna elektronika

Digitalna elektronika

Preporucujem: http://milan.milanovic.org/skola

Rezultati kontrolnog od 20.10.2017

 

  1. Budecevic Nenad            3+
  2. Ljubisic Nikola                 5-
  3. Veselinovic Nikola            5-
  4. Radosavljevic Milos           4-
  5. Velikic Aleksa                  1
  6. Djuric Ivan                     3
  7. Milovanovic Vladimir         1
  8. Cajka Nikola                   5   Ubuduce ne resavaj zadatke u postavci!!!
  9. Sedlarevic Stefan           1
  10. Pavlovic Jovan               2-
  11. Ratic Mihajlo                  1
  12. Buzdum Nemanja           1
  13. Simic Mladen                 1
  14. Vitasovic Filip                 1
  15. Viner Marko                   1
  16. Acimovic Aleksandar        1
  17. Turudic Dejan                 1
  18. Acimovic Nenad              1
  19. Ilic Borislav                      1
  20. Mijatovic Dusan               1
  21. Lajic Branko                    2
  22. Mirkovic Bojan                 5-
  23. Milovanovic Milos              1
  24. Mitrovic Mladen               1
  25. Vucenovic Ivan                1       Ubedljivo najgori...
  26. Belincevic Milutin              1
  27. Njezic Ognjen                 1

Rezultati su nezvanicni...U ponedeljak odgovaraju ucenici koji nisu radili kontrolni i oni koji hoce da poprave ocenu

 

Rezultat drugog kontrolnog zadatka

  1. Jurca Sladjan    2--
  2. Vitasovic Filip    2--
  3. Djuric Ivan   2--
  4. Mijatovic Dusan   2
  5. Milovanovic Milos  2-
  6. Buzdum Nemanja   2--
  7. Velikic Aleksa   2--
  8. Veselinovic Nikola  1
  9. Njezic Ognjen   2
  10. Radosavljevic Milos   1 (sramota kakav pocepan list predajes kao kontrolni zadatak...to je nipodastavanje skole, profesora....sramota)
  11. Viner Marko    4
  12. Sedlarevic Stefan   5-
  13. Cajka Nikola    4
  14. Acimovic Aleksandar   2
  15. Lajic Branko  3
  16. Budecevic Nenad    1
  17. RAtic Mihajlo    2-
  18. Mirkovic Bojan    3
  19. Acimovic Nenad    4-
  20. Bosancic Veljko   1
  21. Vucenovic Ivan    1
  22. Belincevic Milutin    1
  23. Turudic Dejan    1
  24. Milovanovic Vladimir   1
  25. Simic Mladen   1
  26. Blagojevic Bogdan   2
  27. Mitrovic Mladen   3
  28. Ljubisic Nikola    5
  29. Ilic Borislav    1

Rezultati 3-eg kontrolnog iz digitalne elektronike

  1. Viner Marko                          1
  2. Acimovic Nenad                    1
  3. Cajka Nikola                          1
  4. Velikic Aleksa                        1
  5. Radosavljevic Milos                 1
  6. Budecevic Nenad                  1
  7. Lajic Branko                         1
  8. Djuric Ivan                           1
  9. Mijatovic Dusan                    1
  10. Ilic Borislav                           1
  11. Simic Mladen                        1
  12. Ratic Mihajlo                         1
  13. Belincevic Milutin                   1
  14. Milovanovic Milos                    1
  15. Njezic Ognjen                        1
  16. Buzdum Nemanja                   1
  17. Bosancic Veljko                      1
  18. Vucenovic Ivan                      1
  19. Jurca Sladjan                          1
  20. Blagojevic Bogdan                   1
  21. Turudic Dejan                        1
  22. Milovanovic Vladimir                 1
  23. Ljubisic Nikola                         4
  24. Vitasovic Filip                          1
  25. Mirkovic Bojan                         1
  26. Sedlarevic Stefan                      2

S obzirom da je kontrolni najavljen na vreme, popravak je moguc iskljucivo na tabli, usmenim odgovaranjem...Dopunska nastava ce biti odrzana, a termin ce biti najavljen...

Rezultati 4-og kontrolnog iz digitalne elektronike

  1. Veselinovic Nikola               2-
  2. Ilic Borislav                        2-
  3. Radosavljevic Milos             2-
  4. Turudic Dejan                   2-
  5. Mijatovic Dusan                   1
  6. Buzdum Nemanja               2
  7. Njezic Ognjen                   1
  8. Mirkovic Bojan                   1
  9. Ratic Mihajlo                     1
  10. Bosancic Veljko                 1
  11. Vucenovic Ivan                 1
  12. Milovanovic Milos                1
  13. Velikic Aleksa                    3-
  14. Blagojevic Bogdan             5-
  15. Simic Mladen                    1
  16. Acimovic Nenad                 2
  17. Ljubisic Nikola                   5-
  18. Pavlovic Jovan                  1
  19. Sedlarevic Stefan              4
  20. Viner Marko                       2-
  21. Belincevic Milutin                2
  22. Vitasovic Filip                   2
  23. Acimovic Aleksandar          2-
  24. Budecevic Nenad              1
  25. Lajic Branko                     3
  26. Cajka Nikola                     3

Rezultati su nezvanicni