Matematika

Zadaci za pripremu maturskog ispita iz matematike

Rezultati drugog kontrolnog zadatka-3e1

  1. Pavlović Milan 1
  2. Petaković Milan 4
  3. Đokić Tomislav 1
  4. Mataruga Nikola 1
  5. Rašković Radovan 3
  6. Lukić Mateja 3
  7. Radanović Nikola 1
  8. Vukotić Radomir 3
  9. Jerosimović Milić 2
  10. Ćelap Branislav 1
  11. Davogić Bojan 2
  12. Žabić Đorđe 2--
  13. Babić Zdravko 1
  14. Andonović Mihajlo 5*
  15. Vuga Nebojša 5*
  16. Rašević Miloš 2
  17. Klincov Veljko 5*
  18. Erdeljan Aleksandar 5
  19. Žabić Mirko 3
  20. Pjaca Nemanja 4
  21. Gajić Mihajlo 3
  22. Budimčić Vojin 3
  23. Stojanović Nikola 1
  24. Vukmanović Nemanja 2
  25. Andrić Nikola 2
  26. Vuletić Vladimir 3
  27. Mauna Mirko 1
  28. Zablaćanski Aleksa 2
  29. Todorović Nemanja 5-

Rezultati drugog kontrolnog zadatka-1e1

  1. Živković Marko 4
  2. Milivojević Dejan 2
  3. Milinković Ilija 2
  4. Radošević Petar 5
  5. Vislavski Danijela 4
  6. Marušić Damir 4
  7. Birovljev Filip 3
  8. Simić Dušan 3
  9. Lukić Snežana 5
  10. Tufegdžić Ognjen 5
  11. Erić Ivan 4
  12. Ilić Jovan 4
  13. Vasiljević Stefan 5
  14. Matijević Lazar 5
  15. Delić Miljan 3
  16. Maričić Filip 4
  17. Stanisavljević Nikola 4
  18. Subotić Nikola 3
  19. Knežić Minja 4
  20. Nikolić Lara 5-
  21. Laketić Luka 5
  22. Ristić Dišan 5
  23. Bošković Miona4
  24. Cicvarić Ognjen 3
  25. Nikolić Miloš4
  26. Lazanski Aleksandar 3
  27. Tešić Stefan 3
  28. Kuljančić Anđela 3
  29. Bartoš David 3
  30. Blagojević Dejan 5
  31. Bošković Nemanja 3
  32. Vujić Nikola 3
  33. Klincov Mihajlo 4
  34. Stanisavljević Stefan 3

Rezultati popravnog kontrolnog zadatka-1e1:

  1. Petar Papić 2--
  2. Stefan Tešić 1
  3. Marko Živković 3
  4. David Bartoš 2
  5. Ilija Milinković 3
  6. Jovan Ilić 1

Rezultati prvog pismenog zadatka-3e1

  1. Rašković Radovan 4
  2. Vuletić Vladimir 5-
  3. Gajić Mihajlo 4
  4. Radanović Nikola 2
  5. Vukotić Radomir 3
  6. Petaković Milan 2
  7. Andonović Mihajlo 4
  8. Davogić Bojan 2
  9. Babić Zdravko 3
  10. Stojanović Nikola 2
  11. Pjaca Nemanja 4
  12. Erdeljan Aleksandar 5-
  13. Mauna Mirko 2-
  14. Todorović nemanja 5
  15. Budimčić Vojin 3
  16. Rašević Miloš 2-
  17. Klincov veljko 4
  18. Vuga Nebojša 4
  19. Đokić Tomislav 3
  20. Pavlović Milan 1
  21. Ćelap Branislav 1
  22. Žabić Đorđe 1
  23. Marković Marko 1
  24. Žabić Mirko 1
  25. Mataruga Nikola 1
  26. Andrić Nikola 1
  27. Vukmanović Nemanja 1
  28. Zablaćanski Aleksa 1
  29. Milić jerosimović 1

Rezultati prvog kontrolnog zadatka-matematika, 4e2

  1. Milosavljević 2--
  2. Vukomanović 2--
  3. Vasić 2--
  4. Vladisavljević 2--
  5. Ćetković 5
  6. Nikolić 2
  7. Ćosić 5-
  8. Jeličić 2
  9. Milinković 5-
  10. Vrdoljak 2
  11. Marinković 2--
  12. Stanisavljević 2
  13. Pačirski 4
  14. Lazić 2
  15. Gajić 2
  16. Belić 3
  17. Markićević 2
  18. Milošević 4
  19. Bojkić 5-
  20. Holjevac 5
  21. Zablaćanski 1
  22. Simić 1
  23. Kabašaj 1
  24. Pavić 1
  25. Ostojić 1
  26. Kišgatka 1

 

Rezultati prvog kontrolnog zadatka-izabrana poglavlja matematike, 4e2

  1. Ćetković Marko 2
  2. Zablaćanski Miodrag 1
  3. Crnojakić Miloš 1
  4. Pavić Aleksandar 1
  5. Ostojić Milan 1
  6. Mirosavljević Bogdan 1
  7. Bojkić Nikola 3-
  8. Gajić Ognjen 1
  9. Milošević Dunja 4
  10. Kišgatka Saša 1
  11. Marinković Aleksandar 1
  12. Erić Mihajlo 1
  13. Stanisavljević Veljko 2
  14. Nikolić Radoje 2
  15. Vrdoljak Stefan 2
  16. Vukomanović Anja 2
  17. Ćosić Dajana 3
  18. Vladisavljević S 1
  19. Kabašaj Nemanja 2
  20. Jeličić Jovan 1
  21. Markićević Vlada 2
  22. Vasić Nenad 2
  23. Pačirski Dušan 3

Rezultati prvog kontrolnog zadatka-odeljenje 1e1 (27.9.2018)

  1. Nikolić Miloš 5
  2. Blagojević Dejan 5
  3. Knežić Minja 5
  4. Delić Miljan 5
  5. Klincov Mihajlo 5
  6. Ristić Dušan 5
  7. Marušić Damir 5
  8. Lazanski Aleksandar 4
  9. Cicvarić Ognjen 4
  10. Stanisavljević Nikola 4
  11. Maričić Filip 4
  12. Nikolić Lara 4
  13. Lukić Snežana 4
  14. Subotić Nikola 4
  15. Matijević Lazar 4
  16. Radošević Petar 4
  17. Kuljančić Anđela 4
  18. Vasiljević Stefan 4
  19. Birovljev Filip 3
  20. Vislavski Daniela 3
  21. Vujić Nikola3
  22. Simić Dušan 3
  23. Bošković Miona 3
  24. Živković Marko 3
  25. Milanović Ilija 3
  26. Laketić Luka 3
  27. Erić Ivan 3
  28. Stanisavljević Stefan 3
  29. Ilić Jovan 3
  30. Papić Petar 2
  31. Bošković Nemanja 2
  32. Topić Marina 2
  33. Tufegdžić Ognjen 2
  34. Milivojević Dejan 1
  35. Bartoš David

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

prva

trigonometrija pravouglog trougla

funkcije

proporcije

test proporcije varijanta 1

test proporcije varijanta 2

vektori

rastavljanje polinoma

skracivanje razlomaka

deljenje polinoma

diskusija resenja lj

jednacine sa apsolutnim vrednostima

sistemi linearnih jednacina

 

drugi razred

diskusija resenja linearne jednacine

stepenovanje i korenovanje

kompleksan broj 1

kompleksan broj 2

kompleksan broj 3

test sistemi kvadratnih jednacina

eksponencijalne jednacine

Logaritmi

logaritamske nejednacine

pravila logaritmovanja

 

treći razred

vektori

vektori (3. razred)

svodjenje na prvi kvadrant

adicione formule

planimetrija

trigonometrijske jednačine

trigonometrijske jednačine 2

primena trigonometrije

tr. j-ne, adicione i druge formule

trigonometrijski izrazi

rešenja nekih trigonometrijskih jednačina

prizma, piramida i zarubljena piramida

obrtna tela

 

četrvrti razred

tangenta kruga

математичка индукција

progresije

trigonometrijski oblik kompleksnog broja

tok i grafik funkcije

kombinatorika

binomna formula

integral (pismeni zadatak)

 

 

Zbirka zadataka 2012 FTN