Наставак рада по другом моделу од 24. јануара – комбинована настава

• од

Обавештавамо Вас да је Тим за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа, на састанку одржаном 19.1.2022. године, донео одлуку да све средње школе на територији Републике Србије почев од понедељка 24.1.2022. године примењују други модел организације образовно-васпитног рада, односно комбиновану наставу.

Начин организације образовно-васпитног рада са поделом на групе можете преузети на ОВОМ линку.

Одлуку Тима за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа о начину организације образовно-васпитног рада можете преузети на ОВОМ линку.

Измене Стручно-методолошког упутства за спречавање уношења и контролу ширења COVID-19 у Републици Србији

Предмет: Измена Прилога 7. Поступак с блиским контактима особе оболеле од COVID-19 Стручно-методолошког упутства за спречавање уношења и контролу ширења COVID-19 у Републици Србији можете преузети на ОВОМ линку

Предмет: Измена Прилога 16. Критеријуми за завршетак изолације болесника са COVID-19 Стручно-методолошког упутства за спречавање уношења и контролу ширења COVID-19 у Републици Србији можете преузети на ОВОМ линку